fbpx

mikroBETON

Posadzki dekoracyjne - mikrobeton

Mikrobeton / Mikrocement

Stosowany jako alternatywa dla kafli, paneli podłogowych, winylu czy też deski. Charakteryzuje się brakiem fug i miejsc gdzie może zbierać się brud oraz bakterie. Możemy wykonać go w różnych kolorach i odcieniach oraz aplikować go niemal na każdym rodzaju powierzchni. Znajdzie zastosowanie zarówno do tradycyjnego wystroju wnętrz, jak również do nowoczesnego wykończenia. W użytkowaniu jest bardzo przyjemny, jest miły w dotyku i może mieć aksamitny wygląd.

Mimo, iż nadal kojarzy nam się z zimnym betonem, w rzeczywistości jest zupełnie odmiennie – bardzo przyjemny dla gołych stóp!

Mikrobeton / mikrocement jest specjalistyczną warstwa, która używana jest do wykończenia posadzek, ścian czy nawet mebli, stosowana zarówno w domach , mieszkaniach jak i miejscach użyteczności publicznej tj. restauracje , salony kosmetyczne, biura itp. Mimo, iż jest to posadzka o grubości ok 3 mm, jest to zestaw bardzo trwałych mieszanek cementowych, polimerów oraz żywic. Na całość posadzki składają się aż 4 warstwy technologiczne wykonywane krok po kroku, gdzie każda z warstw wymaga sprzętu i obróbki.

Mikrobeton można wykończyć w macie, półmacie, satynie lub połysku.

Nadaje się do łazienki i kuchni

Idealne rozwiązanie do łazienki i kuchni pod odpływ liniowy! Możemy wykonać całą kabinę prysznicową oraz obłożyć ściany i dzięki temu zrobić łazienkę kompletnie wodoszczelną. Koniec z wodą, która psuje nasz dom gdy tylko wyleje się z wanny, prysznica czy urządzeń kuchennych.

Pięknie wygląda

Mikrobeton można zrobić w dowolnej kolorystyce, a styl samego wykonania pozostawiamy do uzgodnienia z inwestorem. Posadzka może być mono kolorowa jak i wykonana w przebarwieniach - przypaleniach charakterystycznych dla tego materiału.

Łatwo się czyści

Utrzymanie w czystości takich inwestycji jest bardzo proste i przyjemne. Mikrobeton nie wymaga żadnych specjalnych środków - wystarczą delikatne detergenty.

Nasze realizacje
w mikrobetonie

Dowiedz się więcej
o mikrobetonie